Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Психологічна допомога у екстренних ситуаціях

Дата: 12 березня 2022 о 18:43, Оновлено 22 березня 2022 о 18:49
112 переглядів

Психолог ліцею інформує

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «ступор: що робити? 1. з°гни пальци людини на обох руках притисни ix до основи долон. велики пальци повинни бути виставлени назовнi̇. 2. кнчиками великого вказвного пальця масажуй точки, що розташовани на лоб потерплого, над очима рівно посередин мi̇ж лнею волосся бровами, чi̇тко над зницями. 3.поклади долоню вi̇льной руки на груди потерплого. вдрегулюйте свое дихання пịд ритм його дихання. людина, перебуваючи в ступори, може чути бачити. тому говори й на вухо те, що може викликати сильни емоцё (бажано негативн). розмовляти потрибно тихо, повльно чi̇тко. необхдно будь-якими засобами домогтися реакцё, аби вивести людину зi стану ступору.»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «рухове збудження: що робити? 1. використовуй технку "<захоплення">: перебуваючи позаду, засунь руки пịд пахви жертви, притисни ii до себе злегка пдйми. 2. золюй потерплого вi̇д нших. 3. говори спокийним голосом про почуття, якi̇ людина вi̇дчувае. 4. He сперечайся 3 потерплим. Ð розмов уникай фраз3 часткою <<не">. наприклад <<не бжи>, <<не махай руками>>, "<не кричи>>. ятай, що жертва може завдати шкоди собі та оточуючим. 6. рухове збудження зазвичай тривае недовго може перейти в нервове тремтння, плач, a також агресивну поведнку. 5.»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «стерика: що робити? 1. забезпеч безпеку постраждалому перейдть разом спокийне мсце, де нема сторонніх людей. 2.легко налякай. можна дати ляпас, облити водою, кинути щось, різко накричати. 3. говорить 3 потерплим впевнено та короткими фразами. наприклад, "<пий воду>, <<вмийся">. 4. псля стерики настае знесилення. поклади жертву спати. до приёзду фахивця сл.дкуй за ii станом. 5. гноруй неадекватн бажання.»

На зображенні може бути: текст «нервове тремтння: що робити? 1. взьми потерплого за плече сильно потруси протягом 10-15 секунд. 2. цей час говори 3 ним, накше BİH може сприймати ΤΒΟΪ дï як напад. 3. псля цього необхдно дати потерплому можливсть вi̇дпочити. бажано покласти спати. не можна: обнимати постраждалого або притискати його до себе; накривати постраждалого чимось теплим; заспокоювати, казати йому, щоб взяв себе в руки.»

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «плач: що робити? 1. будь поруч. 2. подтримай физично. взьми за руку, поклади свою руку на плече або спину, обйми. дозволь вi̇дчути твою присутнсть. 3. використовуй прийоми <<активного слухання>>: пергодично кажи "<ага", <<так">, кивай головою, пидтверджуй, що ти слухаеш спвчуваеш, повторюй фрагменти фраз людини, в яких вона висловлюе своϊ почуття. 4. He перебивай. дай можливсть постраждалому плакати говорити, <вилити> свое горе, страх, обурення. 5. He став запитань, не давай поради. твое завдання- слухати.»

На зображенні може бути: текст «страх: що робити? 1. поклади руку потерплого на свое зап'ястя так, щоб BİH вi̇дчував твi̇й спокийний пульс. це буде сигналом для нього: <<я зараз поруч, ти не один>>. 2. дихай глибоко рівномрно. заохочуй постраждалого дихати в одному ритм 3 тобою. 3. якщо людина говорить, вислухай ii, виявляй нтерес до розмови, розуминня, спвчуття. 4. зроби потерплому легкий масаж найбльш напружених M язi̇в тла.»

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «агреся: що робити? 1. мнмзуй кi̇лъксть оточуючих. 2. дай потерплому можливсть "випустити пар">. 3. зб°льш физичне навантаження. 4. будь доброзичливим. навть якщо ти не погоджуешся 3 потерплим, не звинувачуй його. 5."розряди>> ситуацю кумедними коментарями або дями. 6.агреся може бути погашена страхом покарання: якщо немае мети отримати вигоду вi̇д агресивно" поведнки; якщо покарання суворе ймоврнсть його виконання висока. якщо не допомогти розлючений людин, це призведе до небезпечних наслдкв. вона може поранити себе чи инших.»

На зображенні може бути: текст

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.